רן פיליפ 052-5331053

בוגר תואר ראשון בכלכלה וניהול ותואר שני במנהל עסקים.

בעל ידע ונסיון רב בתחום הנדל"ן

 

למה בכלל צריך תיווך ?

עסקאות מכירה והשכרה של נדל"ן אינן דבר פשוט.

הן כוללות בתוכן כמות כסף גדולה, שמעלה את רמות הדאגה, החשדנות והעקשנות.

הן כוללות בתוכן תמחור נכון וחכם של הנכס.

הן כוללות בתוכן חיפוש, איתור והתאמה של הנכס הנכון לקונה או לשוכר הנכון.

ולבסוף – הן כוללות בתוכן את הצורך במשא ומתן הגון, רגיש ומקצועי בכדי להצליח להוציא אל הפועל את העסקה ולא להפסיד אותה בשל אי-הבנות וחיכוכים מיותרים.

מורכבות עסקאות הנדל"ן הולידה את הצורך בצד שלישי – המתווך. המתווך הוא מומחה בעסקאות נדל"ן שתפקידו לדאוג לכל צדדי העסקה, לתת מענה לכל הבעיות ולהיות מחויב לאינטרסים של שני הצדדים בעסקה.

 

למה "רן נכסים" ?

אני רן פיליפ, הבעלים של "רן נכסים". אני מביא איתי יותר מ-20 שנות ניסיון בעולם הנדל"ן, בתחום היזמות והתיווך, בישראל ומחוץ לישראל.

ב-8 השנים האחרונות, המשרד שלי צבר מומחיות נדל"ן בתל-אביב ובשכונותיה הצפוניות.

למעשה, צברנו התמחות גם ביצירת חוויה מתקנת לנפגעי תיווך רבים. לצערי, קהילת המתווכים רכשה לעצמה מוניטין שלילי. לא פעם ולא פעמיים אני פוגש לקוחות שנפגעו ממתווך או מסוכנות תיווך, או כאלה שמראש מתייחסים אל המתווך כאל תפקיד נצלני שמרוויח כסף על חשבון הלקוח שלא בצדק.

אבל תיווך נכסים הוא מקצוע רציני, הכרחי וחסכוני עבור כל לקוח ולקוח בפרט ועבור שוק הנדל"ן בכלל. ואני וחבריי למשרד מכבדים מאוד את כספם של לקוחותינו ועושים כמיטב יכולתנו להשיג להם עסקה נכונה בתזמון הנכון שתחסוך להם עלויות, מאמצים, זמן, דאגות, תסכולים וכעסים.

אנחנו משתמשים בניסיון הרב שלנו בכדי לאתר ולשדך נכס לקונה או לשוכר המתאים.

אנחנו משתפים פעולה עם אנשי מקצוע מעולים בכדי לאפשר מעטפת מקצועית מקיפה שדואגת לכל צורכי הלקוח. בין אנשי המקצוע שאנו עובדים איתם: עורכי דין מומחי נדל"ן, יועצים פיננסיים ויועצי משכנתאות, שמאי מקרקעין, אדריכלים, מעצבי פנים, קבלני שיפוצים, אנשי אריזה והובלה, גננים ואדריכלי נוף, אנשי מיזוג, אינסטלטורים ועוד.

ומעל הכול – אנו נוהגים בשקיפות, ביושרה ללא פשרות ובכבוד רב בלקוחות שלנו. הגישה הכנה שלנו גם מאפשרת לנו ליצור ייצוג רגיש וחכם של שני הצדדים בתהליך המשא ומתן ולהוציא אל הפועל עסקה שתניח את דעת כולם.

אנחנו כאן

אל תמכרו ואל תקנו נכס ללא התייעצות. צרו איתנו קשר ונשמח ולעזור לכם להוציא אל הפועל עסקאות נדל"ן בתבונה ובלב שקט.

 

 

נציע לכם מכירה וקנייה של נכסים,  השכרת נכסים,  ניהול נכסים דירות למכירה בתל אביב,    בתים למכירה בתל אביב,   פנטהאוזים למכירה בתל אביב